ELUELEMENT OÜ on Teie usaldusväärne partner  ajutiste juurdepääsuteede ja pinnasekaitse lahenduste leidmisel ning haljastuse rajamisel ja hooldamisel. Aitame Teil leida võimalikult optimaalse lahenduse selleks, et Teie saaksite maksimaalse kasu.


Me oleme kiiresti arenev, positiivsetele tulemustele orienteeritud ettevõte, kelle põhitegevuseks on pinnasekaitselahendused, ajutiste teede rajamine  ja haljastustööd.


Oleme Euroopa juhtiva pinnasekaitselahenduste ZIGMA GROUND SOLUTIONS Ltd. esindaja ja toodete edasimüüja (murukärjed, pinnasekaitsematid, ajutised teede plaadid, kummimatid jne).


Meie eesmärgiks on olla teerajaja oma tegevusvaldkonnas. Soovime pakkuda Meie klientidele uusimaid ja innovatiivsemaid tehnoloogilisi lahendusti. Läheneme personaalselt iga kliendi probleemile ning üritame leida rahalises-, tehnilises ning kliendisõbralikuse suhtes võimalikult optimaalse lahenduse. Meie prioriteediks on pakkuda parimat hinda ja kvaliteeti ning seeläbi saavutada maksimaalne kliendi rahulolu.


ALANUD ON LAOTÜHJENDUSMÜÜK !!! 

Vaata kohe ja leia omale soodsaim toode. 

Hinnad all Kuni 75%


ELUELEMENT OÜ on alates 2012 aasta algusest Eesti Kaubandus- ja Tööstuskoja liige.
                                              

Ajutised juurdepääsuteed ja

 pinnasekaitselahendused